Elżbieta Siwik nie jest członkiem SPSF

Elżbieta Siwik z Olsztyna nie jest członkiem Stowarzyszenia Polskich Stroicieli Fortepianów, tym samym nie jest już rekomendowanym przez nas stroicielem pianin i fortepianów.

Była jedyną kobietą w stowarzyszeniu. Reprezentowała SPSF w województwie warmińsko-mazurskim, jednak podjęła decyzję o wycofaniu się ze społeczności stroicieli zrzeszonych w SPSF. Jest to już druga jej rezygnacja na przestrzeni kilku lat. Konsekwencją tej decyzji jest wykreślenie Elżbiety Siwik z listy rekomendowanych stroicieli SPSF. Od tego momentu Stowarzyszenie nie ponosi odpowiedzialności za jakość świadczonych przez nią usług, wszelkie ewentualne spory z klientami nie podlegają już jurysdykcji Sądu Koleżeńskiego.

Członkowie SPSF zobowiązani są do przestrzegania Kodeksu etyki SPSF i podlegają orzeczeniom Sądu Koleżeńskiego, w przypadku ewentualnych sporów z klientami. Zachęcamy do kontaktu z polecanymi przez nas stroicielami z najbliższej okolicy. Pełna lista rekomendowanych stroicieli polecana przez SPSF dostępna jest na stronie w zakładce stroiciele lub klikając na mapę Polski (spsf.pl/pl/kategoria/nasi-czlonkowie).